Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Kerim Hakan AltIntaş
Kerim Hakan Altıntaş (Ankara Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kerim Hakan Altıntaş (Ankara Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Kerim Hakan Altıntaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Kerim Hakan Altıntaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Doç.Dr.Kerim,  Hakan,  Altıntaş,   AnkaraKerim Hakan Altıntaş Muayene ÜcretiKerim Hakan Altıntaş Muayene ÜcretleriKerim Hakan Altıntaş Vizite ÜcretiMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKerim Hakan Altıntaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKerim Hakan Altıntaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKerim Hakan Altıntaş Hakkında BilgiYorumlarKerim Hakan Altıntaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretHalkSağlığıUzmanıHACETTEPE,  ÜNİVERSİTESİ,  TIP,  FAKÜLTESİ,  HALK,  SAĞLIĞI,  ANABİLİM,  DALI,  HACETTEPE,  ÜNİVERSİTESİ,  TIP,  FAKÜLTESİ,  HALK,  SAĞLIĞI,  ANABİLİM,  DALI,  ANKARA,  

İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 305 1593
Faks Numarası
0 (312) 311 0072
Hastane Telefonu
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 149,625 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.

Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (15 Mart 2016, Salı) ile birlikte; 16 Mart 2016, Çarşamba, 17 Mart 2016, Perşembe, 18 Mart 2016, Cuma, 19 Mart 2016, Cumartesi, 20 Mart 2016, Pazar, 21 Mart 2016, Pazartesi, 22 Mart 2016, Salı günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 23 Mart 2016, Çarşamba günü yeniden güncellenecektir.

Kerim Hakan Altıntaş (Ankara Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri