Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Demir Özbaşar
Demir Özbaşar (Ankara Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Demir Özbaşar (Ankara Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Demir Özbaşar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Demir Özbaşar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Prof.Dr.Demir,  Özbaşar,   AnkaraMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanıBirleşik,  lar,  Polikliniği,  Meşrutiyet,  Caddesi,  401,  Kızılay,  Birleşik,  lar,  Polikliniği,  Meşrutiyet,  Caddesi,  401,  Kızılay,  ANKARA,  
İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
0 (312) 432 0881
Faks Numarası
0 (312) 432 4324
Hastane Telefonu
Muayenehane Adresi
Birleşik lar Polikliniği Meşrutiyet Caddesi 40/1 Kızılay
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Birleşik lar Polikliniği Meşrutiyet Caddesi 40/1 Kızılay ANKARA
Diploma No
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 141,535 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.


Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (21 Mayıs 2015, Perşembe) ile birlikte; 22 Mayıs 2015, Cuma, 23 Mayıs 2015, Cumartesi, 24 Mayıs 2015, Pazar, 25 Mayıs 2015, Pazartesi, 26 Mayıs 2015, Salı, 27 Mayıs 2015, Çarşamba, 28 Mayıs 2015, Perşembe günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 29 Mayıs 2015, Cuma günü yeniden güncellenecektir.

Demir Özbaşar (Ankara Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya genelinde 5 yaş altı 40 milyon çocuk aşırı kiloludur. 1980 yılından günümüze obez insan sayısı 2 kat artarak 500 milyona ulaşmıştır. Fazla kilosu bulunan insan sayısı ise 900 milyondur. Her yıl yaklaşık 3 milyon yetişkin aşırı kilo ve obezite nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Kalp hastalıkları, kanser ve şeker hastalığı fazla kilolarla yakından ilgilidir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2014-2015 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır