Doktor Bilgileri

Ass.Dr. Deniz Sarp Beyazpinar...
DENİZ SARP BEYAZPINAR (Ankara Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ SARP BEYAZPINAR (Ankara Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Ass.Dr. DENİZ SARP BEYAZPINAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Ass.Dr. DENİZ SARP BEYAZPINAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Ass.Dr.DENİZ,  SARP,  BEYAZPINAR,   AnkaraDENİZ SARP BEYAZPINAR Muayene ÜcretiDENİZ SARP BEYAZPINAR Muayene ÜcretleriDENİZ SARP BEYAZPINAR Vizite ÜcretiMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ SARP BEYAZPINAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ SARP BEYAZPINAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ SARP BEYAZPINAR Hakkında BilgiYorumlarDENİZ SARP BEYAZPINAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretKalpveDamarCerrahisiFevziçakmak,  Caddesi,  10,  Sokak,  No:45,  Bahçelievler,  Çankaya,  Ankara,  
İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Muayenehane Adresi
Fevziçakmak Caddesi 10 Sokak No:45 Bahçelievler Çankaya Ankara
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Diploma No
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 135,783 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.


Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (11 Ocak 2016, Pazartesi) ile birlikte; 12 Ocak 2016, Salı, 13 Ocak 2016, Çarşamba, 14 Ocak 2016, Perşembe, 15 Ocak 2016, Cuma, 16 Ocak 2016, Cumartesi, 17 Ocak 2016, Pazar, 18 Ocak 2016, Pazartesi günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 19 Ocak 2016, Salı günü yeniden güncellenecektir.

DENİZ SARP BEYAZPINAR (Ankara Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
ÜCRETSİZ KAYIT EKLEYİN
Yeni Eklenen Doktorlar

Tırnak: Tırnaklarınıza dikkatle bakın. Eğer hafif mavilik yada; morluk görürseniz bu bir kalp hastalığıyla karşı karşıya olduğunuz anlamına gelebilir. Tırnaklarınızın aşırı kalın olması ya da üstlerinde tümsekler olması da nefes alma hatta akciğer sorunlarıyla karşı karşıya olduğunuzu gösterebilir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2014-2015 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır