Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Halil Kasap...
Halil Kasap (Adana Genetik Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Halil Kasap (Adana Genetik Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Halil Kasap hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Halil Kasap iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Prof.Dr.Halil,  Kasap,   AdanaHalil Kasap Muayene ÜcretiHalil Kasap Muayene ÜcretleriHalil Kasap Vizite ÜcretiMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHalil Kasap Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHalil Kasap ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHalil Kasap Hakkında BilgiYorumlarHalil Kasap KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretGenetikUzmanıÇukurova,  Üniv,  Tıp,  Fakt,  Balcalı,  Hastanesi,  Posta,  Kodu:,  01330,  Balcalı,  Adana,  Çukurova,  Üniv,  Tıp,  Fakt,  Balcalı,  Hastanesi,  Posta,  Kodu:,  01330,  Balcalı,  ADANA,  
İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
0 (322) 338 6634
Faks Numarası
0 (322) 338 6897
Hastane Telefonu
Muayenehane Adresi
Çukurova Üniv. Tıp Fakt. Balcalı Hastanesi Posta Kodu: 01330 Balcalı Adana
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Çukurova Üniv. Tıp Fakt. Balcalı Hastanesi Posta Kodu: 01330 Balcalı ADANA
Diploma No
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,011 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.


Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (28 Ocak 2016, Perşembe) ile birlikte; 29 Ocak 2016, Cuma, 30 Ocak 2016, Cumartesi, 31 Ocak 2016, Pazar, 01 Şubat 2016, Pazartesi, 02 Şubat 2016, Salı, 03 Şubat 2016, Çarşamba, 04 Şubat 2016, Perşembe günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 05 Şubat 2016, Cuma günü yeniden güncellenecektir.

Halil Kasap (Adana Genetik Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
ÜCRETSİZ KAYIT EKLEYİN
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya nüfusunun yaklaşık %80'ninde diş çürüğü vardır ve 64-74 yaş arasında olanların %30'unda doğal diş bulunmamaktadır. Diş kaybına neden olan diş eti hastalıkları 35-44 yaş arası yetişkinlerin %20'sini etkilemektedir. Sigara kullanımı, yetersiz beslenme, alkol tüketimi ve ağız hijyenine özen gösterilmemesi diş ve diş eti hastalıklarının başlıca nedenleri arasındadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2014-2015 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır