Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Cemal Bal
Ahmet Cemal Bal (Ankara Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Cemal Bal (Ankara Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ahmet Cemal Bal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ahmet Cemal Bal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Dr.Ahmet,  Cemal,  Bal,   AnkaraMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiRuhSağlığıVeHastalıklarıUzmanıAnkara,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  Şükriye,  Mh,  Ulucanlar,  Caddesi,  No89,  Altındağ,  Ankara,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  Şükriye,  Mh,  Ulucanlar,  Caddesi,  No89,  Altındağ,  ANKARA,  
İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
0 (312) 363 3396
Hastane Telefonu
Muayenehane Adresi
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şükriye Mh. Ulucanlar Caddesi No89 Altındağ
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şükriye Mh. Ulucanlar Caddesi No89 Altındağ ANKARA
Diploma No
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 78,013 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.


Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (11 Haziran 2015, Perşembe) ile birlikte; 12 Haziran 2015, Cuma, 13 Haziran 2015, Cumartesi, 14 Haziran 2015, Pazar, 15 Haziran 2015, Pazartesi, 16 Haziran 2015, Salı, 17 Haziran 2015, Çarşamba, 18 Haziran 2015, Perşembe günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 19 Haziran 2015, Cuma günü yeniden güncellenecektir.

Ahmet Cemal Bal (Ankara Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Düz yürümek : Yere bir metre uzunluğunda bir çizgi çizin. Üzerinde rahat rahat yürüyebiliyorsanız, vücudunuzun koordinasyonu iyi işliyor demektir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2014-2015 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır