Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nermin Zerman HIzlI
Nermin Zerman Hızlı (Adana Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nermin Zerman Hızlı (Adana Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Nermin Zerman Hızlı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Nermin Zerman Hızlı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Uzm.Dr.Nermin,  Zerman,  Hızlı,   AdanaNermin Zerman Hızlı Muayene ÜcretiNermin Zerman Hızlı Muayene ÜcretleriNermin Zerman Hızlı Vizite ÜcretiMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNermin Zerman Hızlı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNermin Zerman Hızlı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNermin Zerman Hızlı Hakkında BilgiYorumlarNermin Zerman Hızlı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretGöğüsHastalıklarıUzmanıProf,  Dr,  Nusret,  Karasu,  Göğüs,  Hastalıkları,  Hastanesi,  Adana,  Prof,  Dr,  Nusret,  Karasu,  Göğüs,  Hastalıkları,  Hastanesi,  ADANA,  

İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
0 (322) 227 0387
Hastane Telefonu
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 168,753 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.

Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (02 Mart 2016, Çarşamba) ile birlikte; 03 Mart 2016, Perşembe, 04 Mart 2016, Cuma, 05 Mart 2016, Cumartesi, 06 Mart 2016, Pazar, 07 Mart 2016, Pazartesi, 08 Mart 2016, Salı, 09 Mart 2016, Çarşamba günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 10 Mart 2016, Perşembe günü yeniden güncellenecektir.

Nermin Zerman Hızlı (Adana Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
ÜCRETSİZ KAYIT EKLEYİN
Yeni Eklenen Doktorlar

Nabız kontrolü : Nabzınız ne kadar yavaş atıyorsa o kadar uzun yaşayacaksınız demektir. Yani nabzınız 70′in altındaysa sağlıklısınız anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2016 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır