Doktor Bilgileri

Opr.Dr. HacI İbrahim Çimen
Hacı İbrahim Çimen (Ardahan Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hacı İbrahim Çimen (Ardahan Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Hacı İbrahim Çimen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Hacı İbrahim Çimen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Opr.Dr.Hacı,  İbrahim,  Çimen,   ArdahanMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiÜrolojiUzmanıArdahan,  Devlet,  Hastanesi,  Sugöze,  Köyü,  Şose,  Üstü,  Merkez,  Ardahan,  Devlet,  Hastanesi,  Sugöze,  Köyü,  Şose,  Üstü,  Merkez,  ARDAHAN,  
İletişim Bilgileri
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
0 (478) 211 2909
Hastane Telefonu
Muayenehane Adresi
Ardahan Devlet Hastanesi Sugöze Köyü Şose Üstü Merkez
Şehir / İlçe
Ardahan / Merkez
Çalıştığı Hastane
Ardahan Devlet Hastanesi Sugöze Köyü Şose Üstü Merkez ARDAHAN
Diploma No
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 215,931 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.


Önemli Not: Web sitemizde yayınlanan doktor bilgileri haftalık olarak güncellendiğinden, sitemizde şu an gördüğünüz doktor bilgileri, bugün (29 Mayıs 2015, Cuma) ile birlikte; 30 Mayıs 2015, Cumartesi, 31 Mayıs 2015, Pazar, 01 Haziran 2015, Pazartesi, 02 Haziran 2015, Salı, 03 Haziran 2015, Çarşamba, 04 Haziran 2015, Perşembe, 05 Haziran 2015, Cuma günlerini / tarihlerini de kapsamaktadır. Bu bilgiler 06 Haziran 2015, Cumartesi günü yeniden güncellenecektir.

Hacı İbrahim Çimen (Ardahan Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi » Doktor Bilgileri

Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya genelinde her yıl gerçekleşen ölümlerin yaklaşık olarak %30'u kalp ve damar hastalıkları nedeniyle görülmektedir. Dünya Sağlık Örgütü raporlarına göre, 2030 yılında kalp ve damar hastalıklarından hayatını kaybedenlerin sayısının 23.3 milyona ulaşması beklenmektedir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2014-2015 - hastaneler.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır