International Integrated Elderly and Patient Care in Turkey

  Takvime Ekle / Etkinliği Paylaş

  Etkinlik Bilgileri

  • BRANŞ: GENEL
  • ETKİNLİK TÜRÜ: KONFERANS
  • BAŞLANGIÇ TARİHİ: 21 Eylül 2017 Perşembe
  • BİTİŞ TARİHİ: 23 Eylül 2017 Cumartesi
  • BAŞLANGIÇ SAATİ: 08:00
  • YER: İstanbul
  • ŞEHİR: İstanbul
  • WEB ADRESİ: http://crossroads17istanbul.org/

  Davet Metni


Değerli Dostlar,

Biz bu yıl 2018’e taşıyan öncü bir konferans yapıyoruz.

Büyük ve sağlıklı bir toplum derneği olarak öylesine bir konferans yapmıyoruz. Dünyada tanınacak tek ve ilk bakım proje ve konferans düzenliyoruz. Bu, uluslararası toplum tarafından tanınan ilk ve tek konferans ve sergi olacaktır. 1000'den fazla ülke, binlerce profesyonel, bilim insanı, şirket, araştırmacı ve bakım çalışması yapmak ve iş yapmak konusunda ciddi olan insanlara açıktır.

Bu öncü konferansın ve Türkiye'nin yaşlılık ve hastalık hali durumunun idame ettirilmesine katılan tüm profesyonellerin yaptığı çalışmaları yayınlayacağız ve bu çalışmalar, ulusal ve uluslar arası çalışma sonucunda ulusal bağımsız bir konsey oluşacaktır. Uluslararası ve ulusal komitemizin görüşleri ve onayı doğrultusunda çalışmalar yürütülecektir.

Sağlıklı toplum derneği olarak 21 - 23 Eylül 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz konferansımızda yaşlı ve hasta bakımı ve gelişimi üzerine düzenleyeceğimiz konferansımıza olacak olup, sizi davet etmekten büyük mutluluk duyacağız. Yaşlı ve hasta bakımı gelişimi konferansında küresel sorunlar tartışılacak ve küresel bir bütünlük oluşturulacaktır.

Yaşlı ve hasta bakımı konferansı küresel birleştirici olmakla beraber, sektörel işbirlikteliğini getirecek, finansal kaynakların verimli yatırıma dönüşmesini sağlayacak, çok ortaklı iç yapıyı destekleyecektir.

Yaşlı ve hasta bakımı zirvesi bulguları; politika ve organizasyon değişikliklerini meydana getirecek, temel bakım, evde bakım,hastanede bakım, huzur evlerinde bakım, uzun süreli bakım, yaşlılık emekli maaşları üzerinde bakım ve bakanlıklar arası işbirliktelikleri ile bakım verenler, üst düzey bakım, hasta hakları yönünden, bakım sigortası, bakım ve sağlıklı yaşam kentleri... gibi çeşitli bulgu ve politikaları ve organizasyon değişikliklerini ortaya koyacaktır.

Konferans çeşitli özel oturumlar, sponsorluklar, iş ortaklıkları, sergiler, özel, kamu sigortalar, finansal hizmetler, zengin konferans konusu ve katılımı, gıda sanayi, ilaç sanayi, medikaller, sağlık profesyonelleri ile yaklaşık 1000 den fazla profesyonellerin katılacağı bir konferans ve zirve yapacağız.

B.Sağlıklı Toplum Derneği

Yaşlı ve Hasta Bakıcılar Derneği

  Bunlar da ilginizi çekebilir